به نمایندگان مجلس نامه بفرستید. صدای‌تان را به گوش‌شان برسانید

احقاق حق بعد از 15 سال بصورت حق التنظیف وتحویلدارو بایگان در بانک کشاورزی واخراج بنده در سال 93

خطاب به: جلیل رحیمی جهان آبادی

از طرف: فرامرز بخت آوری

موضوع: احقاق حق بعد از 15 سال بصورت حق التنظیف وتحویلدارو بایگان در بانک کشاورزی واخراج بنده در سال 93

تاریخ: چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸:۴۹ ب.ظ

اینجانب فرامرز بخت آوری متولد 57 شهرستان تربت جام دارای کد ملی 0731417658 دیپلم رشته علوم تجربی به مدت 15 سال تمام وقت صبح و عصر عینا کارمندان رسمی در بانک کشاورزی شعب کارخانه قند،بلوار امام و مرکزی مشغول کار بودم ولی متاسفانه مدت 2 ونیم سال است که از کار برکنار شدم و شخص یا اشخاص دیگری را با حقوق و مزایاجایگزین بنده نموده اند. ناگفته نماند که در دوره نماینده قبلی نامه ای با مستندات که در بانک مشغول کار بودم برایشان تحویل دادم ولی متاسفانه جوابی از سوی مدیریت بانک کشاورزی استان آمد که برایمان قابل هضم نبود زیرا دوستانی که با من و مثل من بودند استخدام شدند ولی بنده را از بانک بیرون کردند.حال استدعا دارم با توجه به توانمندیی که درچهره اجتماعی و دلپذیرتان و پیگیر حقوق ضعیفان شهره آفاق شده،زمینه ی رشد و ترقی جوانان جویای کار در منطقه متجلی گردد و مشکل بنده حقیر به لطف حضرت حق و پیگیری مستمر شما مرتفع گردد.
با تشکر از نماینده مردمی عزیزمان جناب دکتر رحیمی
آدرس:استان خراسان رضوی - شهرستان تربت جام - خیابان جامی میلان شیخ احمد جامی 34 پلاک 10 شماره تماس:09154032072

پاسخ‌ها اینجا منتشر خواهند شد.