به نمایندگان مجلس نامه بفرستید. صدای‌تان را به گوش‌شان برسانید

زندگی شخصی خودم

خطاب به: ابوالفضل حسن‌بیگی

از طرف: کامیار

موضوع: زندگی شخصی خودم

تاریخ: سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶:۴۳ ق.ظ

سلام این نامه به همه نمایندگان فرستاده میشه
من ابوبکر محمد پور اهل شهرستان نقده که چهار سال است به خاطر بدبختی و بیکاری به پیرانشهر نقل مکان کردم با سه فرزند در خانه کرایه ای به خاطر نداشتن پیش اجاره هر سال از این خانه به اون خانه که هیچ منبع در آمدی ندارم و کسی نیست بتواند بچه هایم را درک کند و خواسته هاشونو به جا بیاره یک پسر سوم دبستانی دارم به خداوندی خدا بچه ها سر کلاس یا خانمش خودشون بهش دفتر و مداد دست دوم میدن هر وقت مهمانی میریم خونه فک و فامیل از قدمهایمان از رفتن به جلو شرم میکنیم وقتی مهمانی هستیم حسرت داشتن خونه و سر پناه منو به کنج دیوارهای گرم میزبان میکشونه وقتی بچه هام برای یه وعده غذای مناسب چشمشون به خونه اینو اونه و در حسرت حتی یه بار خوردن میوه منو به اینجا بکشونن و عاجزانه از شما کمک بخواهیم .
جناب آقای دکتر رسول خضری اینجانب با تمام تلاشی که برای شما انجام دادم برای رسیدن به هدفتون از هیچ کاری دریغ نکردم یک هفته بیخوابی کشیدم و به هدفتون رسیدید با خانواده اومدم جلوی شما گریه کردیم به پاتون افتادیم اینه سهم زحمات من که بی توجه باشید میخواهم تک تک نمایندگان در جریان باشند و خودت شاهد بودی چه کارهایی که برای شما انجام ندادم نیکی و زحمات لیاقت کسانی هست که درک واقعی از انسانیت رو داشته باشن به ما رحم نکردی به پات افتادیم خانومم گریه کرد به خاطر اینکه شغلی کمکی برای ما فراهم کنید ولی متاسفانه نه تنها کمک نکردید بلکه جواب تلفن و یا اس ام اس های مارا نمی دادید یعنی تمام نماینده ها جمع شوند نفری حداقل یک میلیون یا پانصد هزارتومان برای یه سر پناه و یک شغل مناصب برای ما نمی توانند زندگی را نه برای من بلکه برای بچه های طفل معصوم بنا نهند چرا میتوانید ولی دریغ میکنید و نمیخواهید به ارامش برسیم با اینهمه باز هم با امید به خداوند ازو جل یک بار دیگر از شما طلب کمک دارم
امیدوارم به بی ابرویی ما پایان دهید

ابوبکر محمدپور 09144491081

پاسخ‌ها اینجا منتشر خواهند شد.